Reklamácia

Na všetky predávané výrobky sa vzťahuje 2-ročná záruka. Reklamácie vybavujeme v zákonnej lhůže do 30-tich dní. Pre reklamáciu nás prosím kontaktujte elektronicky na adrese: objednavkybok@seznam.cz a uveďte kontakt na Vás, my sa s Vami v najbližšej dobe spojíme. Potom reklamovaný tovar prosím vhodne zabaľte a odošlite spolu s vyplneným reklamačným listom ako bežnú zásielku bez dobierky (zásielky zaslané na dobierku nebudú prevzaté) na adresu:
BOK & LK s.r.o.
ČSL. Armády 42
Kadaň, 432 01

Česká republika

O priebehu reklamácie Vás budeme informovať pomocou e-mailu či telefonicky.

Reklamačný list na stiahnutie tu: Uplatnenie reklamácie – reklamačný list.doc

Vrátenie alebo výmena tovaru do 14 dní od nákupu

Nakúpili ste u nás výrobky, ktoré Vám nesedí, nepáči sa Vám farba? Na všetok nakúpený tovar poskytujeme 14-dňové lehotu na vrátenie alebo výmenu. Ako teda v prípade vrátenia či výmeny postupovať?

Tovar je nutné vrátiť nepoužitý, čisté, neporušené a v orginálním obale, vr. všetkých visačiek. K vrátenému tovaru priložte daňový doklad od zakúpeného tovaru.
Tovar, ktorý chcete vrátiť či vymeniť, zabaľte a odošlite ako bežnú zásielku bez dobierky (zásielky zaslané na dobierku nebudú prevzaté) na adresu: BOK & LK s.r.o., ČSL. Armády 42, Kadaň, 432 01, Česká republika.
V prípade vrátenia tovaru priložte prosím číslo účtu, kam máme odoslať peniaze. Peniaze Vám odošleme na Váš účet behom 21 dní od prijatia zaslaného tovaru.
V prípade výmeny tovaru Vám po obdržaní zaslaného tovaru zašleme informáciu o termíne dodania Vami vybrané inej veľkosti či farebného prevedenia výrobkov. U prvej výmeny Vám neúčtujeme žiadne poštovné.
Pri nákupe na IČ sa nevzťahuje všeobecná záruka vrátenia tovaru do 14 dní, daná podľa občianskeho zákonníka pre bežných nepodnikajúca spotrebiteľa! Ak teda nakupujete ako podnikateľ alebo pre svoju spoločnosť, kontaktujte nás.

  • Registrace

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password